Wereldkampioenschap in Las Vegas

Vanaf vandaag zal in Las Vegas het wereldkampioenschap bowlen van start gaan. Van onze vereniging is Maxime de Rooij geselecteerd voor het dames team en zal gaan aantreden voor haar singles partij in squad 1. Van de overige onderdelen, dubbels, trio’s en team event is nog niet duidelijk in welke squad er gespeeld moet worden. Wanneer dat bekend is zal dat bij dit bericht toegevoegd worden.

Voor de tijden van de diverse squads kunt u hier klikken.

Ook is het mogelijk om het WK live mee te kijken via internet.

De livestream is te vinden op de site: http://2017wc.worldbowling.org/
Ook de scores zullen daar gepubliceerd worden.

Update:
Net als bij de singles zal Maxime bij de dubbels spelen in squad 1. Deze zal ze spelen samen met Ghislaine.

Update2:
De trio’s zal gespeeld worden in 2 rondes van 3 games. voor Ronde 1 speelt Maxime in squad 1 en ronde 2 in squad 3. De trio’s zal ze spelen samen met Ghislaine en Nicole.

Update3:
Het teamevent zal net als de trio’s gespeeld worden in 2 rondes van 3 games. Het Nederlands team is voor de 1e ronde ingedeeld in squad 2. In ronde 2 is het team eveneens ingedeeld in squad 2. Ze staan momenteel 6e en liggen 30 punten achter op de nummer 4.

Plaats een reactie