Coronavirus COVID-19

Beste Leden,

Per vanavond, zondag 15 maart 2020, 18:00 uur is er besloten dat alle sportlocaties gesloten moeten zijn. Voor ons als bowlingvereniging houdt dit simpelweg in dat de bowling in Hotel Den Helder per heden gesloten zal zijn voor elke activiteit. Dit zal minstens duren tot en met maandag 6 april 2020. Afgelopen donderdag heeft de algemene ledenvergadering al niet plaats gevonden en zondag 22 maart 2020 zal dat ook gebeuren met de verenigingskampioenschappen. Of hier nog andere data voor gaan komen zal afhangen van wat er van hogere hand opgelegd zal worden.
Kom dus niet naar de bowling toe, ook niet om te trainen, want dit is de komende tijd niet mogelijk.
Hopende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.
Met vriendelijke groet,
Het bestuur.

Plaats een reactie