EBT: Hammer bronzen schietspoel

De afgelopen week werd de Hammer bronzen schietspoel gespeeld en vanuit bowlingvereniging Den Helder hadden we 1 ijzer in het vuur. Maxime de Rooij kwam afgelopen maandag, dinsdag en donderdag in actie voor haar voorrondes en had met een score van 1429 inclusief genoeg voor de finales die vandaag, zondag 22 april, worden gehouden.

 

Ondertussen is final step 1 gespeeld en heeft Maxime in deze step ook aardig huisgehouden. Haar score van 1359 inclusief bleek uiteindelijk genoeg te zijn voor een keurige 23e plaats.

 

Morgen, maandag 23 april, zal ze in hetzelfde bowlinghuis, de gloednieuwe Dolfijnbowling in Tilburg, ook deelnemen aan de EBT Masters. Hieraan mag je deelnemen als je in de top 8 komt van het seizoen ervoor. Hou de website morgen in de gaten voor de resultaten!

Plaats een reactie